יום ש', כז’ באב תשע”ז
דף הבית דבר המנהלת חדר היועצת אינטרנט בטוח חדר מורים יצירת קשר.
הורים יקרים,מצב מידע אודות מהלך פדגוגי חדש אשר מתקיים בביה"ס. בברכה, כרמית
קרא עוד...
הורים יקרים,השנה, במסגרת הפעילות המשותפת עם וועדות ההורים, יזמה הוועדה הפדגוגית פרויקט שנקרא "הורה מעשיר".בעקבות זאת, אנו קוראים להורים מביניכם הרוצים לתרום ולהעשיר את ילדי ביה"ס לבוא ולהתנדב.להלן פרוט הימים והפעילויות, הורה המעוניין להעביר פעילות יפנה למחנכת הכיתה.
קרא עוד...
הורים יקרים שלום רב, במסגרת יוזמת העמותה "עזרה בדרך" ו"בית חינוך הדר". אנו מזמינים את ילדכם להשתתף ב "בית התלמיד" המסגרת תפעל בימים: ב' ו- ד' בשעות: 16:00-18:00. לשירות התלמידים יעמדו הורים ומתנדבים שנבחרו להוביל בעשייה ובתרומה לקהילת תלמידי ביה"ס. בימי הפעילות תינתן עזרה בשיעורי בית והכנה למבחנים. בהמשך נקיים "מועדון ארוחת ערב" במסגרתו יאכלו הילדים ארוחת ערב בצוותא וישתפו בחוויות הצלחה. לבירור פרטים , תוכלו ליצור קשר עם היועצות קרן-לי ואילנה. אנא אשרו השתתפות בנכם/ בתכם בספח המצורף
קרא עוד...
ביום שישי 13/2/15 יום חלוקת התעודות נקיים אירוע קהילתי תחת הכותרת "פריחת ההדר", במסגרת היום נחייה ונפריח אזורים שונים בגינת בית הספר ונשאיר חותם ע"י שתילה אישית. מוקדי השתילה יהיו: גינה משפחתית, עדניות עץ וצמיגים (שישמשו כערוגות / עציצים).
קרא עוד...
כמידי שנה, גם השנה תלמידי כיתות ד' ייקחו חלק בתחרות היישובית "אלופי העברית". התחרות תתקיים ב- 12/6/15 יום שישי במתנ"ס כפר יונה.תלמידים המעוניינים לקחת חלק בתחרות ולייצג את בית הספר, יוכלו לקבל את חוברת התחרות ממחנכת הכיתה.פרטים נוספים יימסרו בהמשך בכיתות.בהצלחה לכל המתמודדים!!!צוות בית חינוך הדר.
קרא עוד...
תלמידים יקרים,אם אתם בעלי כישרון כתיבה ואוהבים את המילה הכתובה, הנכם מוזמנים לקחת חלק בתחרות הכתיבה הארצית.התחרות מיועדת לתלמידי כיתות ג - ו.כל שעליכם לעשות הוא לכתוב סיפור (עד 200 מילים) או שיר, להדפיס (כמובן ללא שגיאות כתיב....) ולציין את שמכם המלא, כתובתכם ומס' הטלפון של אחד ההורים.את היצירות יש להגיש למחנכת הכיתה עד לתאריך 21/1/15.לפרטים נוספים מצ"ב קובץ מידע.בהצלחה לכולם!!!
קרא עוד...
שלום לכולם, מחר ניפגש בשעה 17:00 בשער בית הספר ונלך לחלק 150 סופגניות לחיילים בבסיס 21. יהיו 16 ילדים עם 4 הורים מלווים עם רכב . תודה על רשימת הילדים ושיתוף הפעולה. חשוב להדגיש, הילדים האחרים יקחו חלק בחלוקת משלוחי מנות בפורים וחבילות שי בפסח. כך שכולם יהיו בחלוקה זו או אחרת. תודה עידית
קרא עוד...
לקראת חג החנוכה הקרב ובא נקיים בבית הספר תערוכת חנוכיות. את החנוכיות יש ליצור בנושא זהירות בדרכים ומחומרים ממוחזרים. ניתן ליצור חנוכיות בקבוצות, בזוגות ובכל דרך שתבחרו. את התוצרים יש להביא לבית הספר עד יום שני 15/12/14.
קרא עוד...
הורים יקרים,מצ"ב מידע על יוזמה של ביה"ס וועדת חברה-קהילה יחד עם ויקטוריה גולן באיסוף חבילות למעות חנוכה לילדי פנימיות. נודה על שיתוף הפעולה, בברכה,כרמית ברגמן סמוראי- מנהלת ביה"ס וועדת חברה-קהילה.
קרא עוד...
קרא עוד...
הורים יקרים,מצ"ב מידע על מבצע איסוף תלבושת אחידה של ביה"ס: ילדים למען ילדים.נשמח לשיתוף הפעולה,בברכה,ועדת חברה קהילהוועד שכבת ו'
קרא עוד...
קרא עוד...
הורים ותלמידים יקרים ביום שלישי 11.11.14 יתקיים יום ההליכה הבינלאומי, כחלק מקידום אורח חיים בריאועידוד הדור הצעיר להתנתק (לעתים) מהטכנולוגיה לטובת פעילות ספורטיבית בחיי היומיום.
קרא עוד...
קרא עוד...
הורים יקרים שלום רב, גם השנה, הבאה עלינו לטובה, כמו בשלוש השנים הקודמות , אנו מזמינים אתכם להיות שותפים לעשייה , לגייס את רוח ההתנדבות ולקיחת האחריות שלכם ההורים, במיזם "כריך מכל הלב".
קרא עוד...
שלום רב,מתוך מכלול 22,000 היצירות שהשתתפו בתחרות נבחרו השנה 66 יצירות, כמניין שנות המדינה, על ידי צוות שיפוט הכולל משוררים, סופרים ואנשי חינוך מתנדבים הנרתמים לסייע לריקה ברקוביץ במיון היצירות. זכתה לעלות לגמר תלמידה מבית ספרינו, טוהר זוזל מכיתה ה'2.טוהר, אנו גאים בך מאוד על כך. כל הכבוד!מצ"ב הודעת זכייתה וסיפורה.
קרא עוד...
מרחבי כיתות
מרחבים מקצועיים
מידע להורים + נהלי ביה"ס
אירועים בית ספריים
גלריית תמונות
תוכניות לימודים תשע"ז
שיעורי תל"ן
שיעורי העשרה
אמירים - תכנית מצוינות
יוזמות חינוכיות
מועצת תלמידים
הנהגת הורים
תרבות בכפר יונה
ארכיון


יצירת קשר


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS