יום ב', ל’ בכסלו תשע”ה
דף הבית דבר המנהלת גלריית תמונות שיט"ה - קרן קרב חדר היועצת אינטרנט בטוח חדר מורים יצירת קשר
שלום לכולם, מחר ניפגש בשעה 17:00 בשער בית הספר ונלך לחלק 150 סופגניות לחיילים בבסיס 21. יהיו 16 ילדים עם 4 הורים מלווים עם רכב . תודה על רשימת הילדים ושיתוף הפעולה. חשוב להדגיש, הילדים האחרים יקחו חלק בחלוקת משלוחי מנות בפורים וחבילות שי בפסח. כך שכולם יהיו בחלוקה זו או אחרת. תודה עידית
קרא עוד...
לקראת חג החנוכה הקרב ובא נקיים בבית הספר תערוכת חנוכיות. את החנוכיות יש ליצור בנושא זהירות בדרכים ומחומרים ממוחזרים. ניתן ליצור חנוכיות בקבוצות, בזוגות ובכל דרך שתבחרו. את התוצרים יש להביא לבית הספר עד יום שני 15/12/14.
קרא עוד...
הורים יקרים,מצ"ב מידע על יוזמה של ביה"ס וועדת חברה-קהילה יחד עם ויקטוריה גולן באיסוף חבילות למעות חנוכה לילדי פנימיות. נודה על שיתוף הפעולה, בברכה,כרמית ברגמן סמוראי- מנהלת ביה"ס וועדת חברה-קהילה.
קרא עוד...
קרא עוד...
הורים יקרים,מצ"ב מידע על מבצע איסוף תלבושת אחידה של ביה"ס: ילדים למען ילדים.נשמח לשיתוף הפעולה,בברכה,ועדת חברה קהילהוועד שכבת ו'
קרא עוד...
קרא עוד...
הורים ותלמידים יקרים ביום שלישי 11.11.14 יתקיים יום ההליכה הבינלאומי, כחלק מקידום אורח חיים בריאועידוד הדור הצעיר להתנתק (לעתים) מהטכנולוגיה לטובת פעילות ספורטיבית בחיי היומיום.
קרא עוד...
קרא עוד...
הורים יקרים שלום רב, גם השנה, הבאה עלינו לטובה, כמו בשלוש השנים הקודמות , אנו מזמינים אתכם להיות שותפים לעשייה , לגייס את רוח ההתנדבות ולקיחת האחריות שלכם ההורים, במיזם "כריך מכל הלב".
קרא עוד...
שלום לכולם,גם השנה הצטרפנו ל"מצעד הספרים" ואנו נוטלים חלק פעיל בקידום הקריאה בקרב תלמידי בית חינוך "הדר", ומשתתפים בהצבעה הארצית בבחירת הספרים האהובים.מצעד הספרים מציע מסגרת לפעילות בית ספרית שמטרתה לעודד ילדים ובני נוער מכיתות א'-י"ב לקרוא ספרים.הנכם מוזמנים לצפות במצגת המצורפת.
קרא עוד...
בחודש יוני יתקיים חידון יישובי בנושא : "אלוף העברית" לתלמידי כל בתי הספר ביישוב. החידון, לזכרו של אריאל שמואלי ז"ל שהיה יו"ר הועד המוסדי בבית ספר עמל-והגה את הרעיון אשתקד, ייערך בין תלמידי שכבת ד' בכמה נושאים: איות מילים ופירושיהן, חריזה ומילים נרדפות.הצוות החינוכי בבית חינוך הדר יתמוך, יעודד ויעזור בכל התהליך.אנו מאחלים הצלחה לכולם.
קרא עוד...
שלום רב,מתוך מכלול 22,000 היצירות שהשתתפו בתחרות נבחרו השנה 66 יצירות, כמניין שנות המדינה, על ידי צוות שיפוט הכולל משוררים, סופרים ואנשי חינוך מתנדבים הנרתמים לסייע לריקה ברקוביץ במיון היצירות. זכתה לעלות לגמר תלמידה מבית ספרינו, טוהר זוזל מכיתה ה'2.טוהר, אנו גאים בך מאוד על כך. כל הכבוד!מצ"ב הודעת זכייתה וסיפורה.
קרא עוד...
מרחבי כיתות
מרחבים מקצועיים
אירועים בית ספריים
הנהגת הורים
יוזמות חינוכיות
תכנון שבועי - לפי כיתות
תכנון חודשי
מידע להורים + נהלי ביה"ס
אמירים - תכנית מצוינות
שיר השבוע
תוכניות העשרה - קרן קרב
מועצת תלמידים
חיפוש באתר